KONST / Litografier / Färglitografi 14676336
nr 1467 6336
Färglitografi
Rune Johansson, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 24/30. Färglitografi, bildmått: 40x30cm, yttermått inklusive ram: 57x46cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:57:02
16/5 19:23:15